עיצוב פלייר

עיצוב פלייר זה הנושא שאנחנו הולכים לדבר עליו עכשיו. במונח העסקי, פלייר (באנגלית: flyer) הוא דף פרסום קטן, המיועד לקדם מוצר או שירות. גם כן הוא מיועד לפרסם אירוע או להודיע על מידע מסוים לקהל מטרה. פליירים נמצאים על מגוון רחב של נושאים, ואנחנו נשתמש בהם ככלי יעיל להעברת מידע לקהל הרחב.

פלייר טוב ויעיל צריך לכלול את המידע המרכזי. חשוב ביותר שקוראי הפלייר צריכים לדעת, כך שיהיה נוח וקל לקריאה ולהבנה. הפלייר צריך לכלול את התאריך, המיקום והשעה של האירוע.  גם כן הפרטים הקשורים למוצר או השירות שנמכרים. אסור גם לשכוח על פרטי התקשרות כגון מספר טלפון וכתובת אימייל. הפלייר צריך גם לכלול תמונות או גרפיקה נוספת שתוסף לו ערך. היא גם תעזור לקריאים להבין את המסר בצורה טובה יותר.

באופן כללי, פלייר טוב הוא כלי שיווקי עצמאי ויעיל. עיצוב פלייר טוב יכול לסייע לעסקים קטנים ובינוניים להגיע לקהל הרחב יותר. זה גם יעזור לקדם את מוצריהם או שירותיהם. בשילוב עם כלי שיווקי נוסף, כמו מודעות פייסבוק, מכתבי דואר אלקטרוני, ועוד.

פלייר A4

הפליירים הפופולריים ביותר בדרך כלל מגיעים בגודל A4 או בגודל חצי (A5)A4. הוא גם המכונה גם "דף מתכוונן" או "דף חצי".

גודל A4 הוא גודל נפוץ לדפוס בכללי והוא מדיום גודל. מידות שלו:

  • 210 מ"מ על 297 מ"מ

הוא מתאים למידע רב, כולל תמונות וטקסטים ובעל מראה מקצועי.

כאמור, הגודל הבא הכי נפוץ הוא חצי A4. אשר כולל מידות של 148 מ"מ על 210 מ"מ. פלייר בגודל זה מתאים לפרסום קטן יותר, והוא נוח להפצה באירועים, בדואר או בתיבות לפרסום.

כמובן, ישנם גם גדלים נוספים לפליירים, כגון גודל A3 או גדלים מיוחדים. אבל הם לא כה פופולריים ולא בשימוש נרחב כמו גודלי ה-A4 והחצי A4. כשאתה מתכנן פלייר, חשוב לקחת בחשבון את הגודל של הפלייר. כדי לוודא שהוא יתאים לצרכי הקהל המטרה שלך ויהיה נוח לקריאה ולהבנה.

פלייר A5

בהחלט, גודל A5 הוא עוד גודל פופולרי לפליירים. הוא בעל מידות של 148 מ"מ על 210 מ"מ, והוא בעצם חצי מגודל A4. פלייר בגודל זה קטן יותר מפלייר בגודל A4. הוא עדיין מספיק גדול כדי להכיל מידע ותמונות. פלייר בגודל זה נוח לשימוש ומתאים להפצה במסיבות ואירועים. זה עוזר גם לפרסום קטן יותר בחנויות ומוצרים.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את סוג הפעילות או האירוע שבגללו אתה מתכנן את הפלייר. למשל, אם הפעילות מתקיימת באיזור עירוני צפוף כמו במרכז עיר. פלייר בגודל זה עשוי להיות יעיל יותר מפלייר בגודל A4. חצי דף או A5 אפילו גדול יותר, מכיוון שהוא נוח יותר לנשיאה והפצה.

דילוג לתוכן