ספר מותג
ספר מותג זה אחד הדברים החשובים ויעלים בתחילת הקמת עסק חדש. ישנם הרבה חברות ועסקים שעובדים בלי ספר מותג מסודר. העיצובים שיווקיים שלהם נראים מבולגן. כאשר מזמינים בבית דפוס רולאפ, וחברת אתרים עושה להם אתר – בלי ספר מותג אין אחידות. במקרה שאין אחידות הכל נראה שונה ולא מקצועי. חברת פרסום שלנו NUMBER ONE CREATIVE עוזרת לעסקים לחשוף את עצמם בצורה הכי ראויה ושיווקית. אנו עוזרים למשוך את הלקוחות לעסק שלכם באמצעות המיומנויות שלנו.   חברתינו מעניקה שירותים של:
  • עיצוב גרפי
  • עיצוב ובניית אתרים
  • עריכת וידאו
  • עיצוב ובניית מותג
אנחנו מעצבים לעסק ספר מותג מקצועי. ספר מותג כולל בתוכו: העובדים שלנו שולטים ברמה טובה בתוכנות גרפיקה ועריכת וידאו. אתרים שלנו אנחנו בונים בצורה הכי נקייה:
  1.  עיצוב מובן, מסודר ומינימליסטי
  2.  אופטימיזציה למנועי חיפוש
  3. רספונסיביות
  4. נגישות
אנחנו בונים אתרים בשיטה שלנו בלי תוספים מיותרים שגורמת לאתר לטען מהר למרות שאתר יכול להיות מאוחסן באחסון לא יקר. אנחנו עובדים משנת- 2013 וצברנו מספיק ניסיון. היה לנו זמן ללמוד מה באמת עובד בשוק. הכי חשוב שאנחנו יודעים מה מושך את העין של הלקוח פוטנציאלי. תוצרים שאנחנו בונים ומייצרים ראויים ומניבים תוצאות באחריות. אנחנו לא מוכרים שעות עבודה – אנחנו מוכרים ערך. לכן כל הלקוחות שלנו מרוצים. כאשר עסק חדש בתחילת דרכו בא אלינו אנחנו בונים לו כל המיתוג מחדש אבל לקוח עם מיתוג קיים בא אלינו – אנחנו גם נשמח לבנות לו מיתוג חדש מקצועי.
דילוג לתוכן