הנפשות

הנפשות זה סוג של העיצוב הפופולרי ביותר בימינו. מעצבים גרפים משתמשים בהנפשות על מנת לשפר כל מני חללים. פוסטים מונפשים בפייסבוק. סטורי מונפש באינסטגרם. סרטון מונפש בטיק טוק. ידוע שהנפשה זה סוג של קונטרסט הקונטרסטי ביותר. פוסט מונפש תמיד ימשוך יותר תשומת לב מהפוסט רגיל. 

הנפשת לוגו

הנפשת לוגו זה פתרון מהמם לעסק להתבלט בין המתחרים. להטמיע לוגו מונפש בפתיח או סגיר של הסרטון נראה הורס. אנחנו ב NUMBER ONE CREATIVE רגילים לתת ללקוחותינו בחבילת מיתוג הנפשת לוגו. בלוגו מונפש אפשר להשתמש גם בפוסטים בפייסבוק, גם כפתיח לסרטונים ביוטיוב. זה אחת הסיבות למה לקוחות מעדיפים לעבוד איתנו. 

לוגו מונפש של DECO
v.r.gvaim הנפשות של
n1retouch הנפשות של
לוגו מונפש של SENKLER
homertov
הנשות otus
integritive
לוגו מונפש של רב יוסף
לוגו מונפש של SENKLER
upvertise

פוסטים מונפשים

כולם כבר יודעים שפוסט מונפש צובר יותר צפיות ברשתות חברתיות. הנפשה נחשבת לסוג של הקונטרסט קונטרסטי ביותר. פוסט מונפש תופס את העין של הלקוח. בשביל להתבלט לכן עדיף שהשקיעו בפוסט מונפש בשביל למשוך תשומת לב.

סטורי מונפש

אין מצב שתוכלו לדלג על הסטורי המרתק באינסטגרם או פייסבוק. סטורי סטטי כמאת לא מושך את תשומת לב. אנחנו תמיד ממליצים ללקוחות שלנו להשקיע קצת יותר. לעצב סטורי מונפש מכפיל את הסיכויים שלו פי 7.

הנפשה של פתיח לסרטון

בחבילת המיתוג שלנו אנחנו גם יוצרים ערוצים ביוטיוב ללקוחות שלנו. סרטון ביוטיוב מעביר ומנגיש את התוכן בצורה היעילה ביותר. פתיח מקצועי עם הלוגו המונפש גורם ליצור תחושה של אחידות.

דילוג לתוכן