בניית אתרים בראשון לציון

והסביבה

בניית אתרים בראשון לציון וכל אזור גוש דן זה ההתמחות שלנו. כל חברה או בונה אתרים יכולים לבנות לכם אתר, אבל  לא בהכרח הוא יניב לכם תוצאות טובות. בניית אתרים זה עסק רציני. חושב מאוד להשקיע בזה לא רק כסף אלא גם זמן.כאשר אנחנו בונים אתר, אנחנו לא משתמשים בתבניות מוכנות. אנחנו מקפידים על בניית אתר בצורה נכונה מאפס שזה מביא לאתר תוצאות מהירות טובות. גם כן אנחנו עושים אופטימיזציה לכל עמוד ככה שגוגל יוכל לסרוק אותם. אנחנו גם מנגישים לקוח לבעליי מוגבלויות, דואגים שהאתר יהיה רספונסיבי ויראה טוב בכל המכשירים. חשוב שהאתר יהיה טוב גם מבחינת העיצוב, קידום ושיתן ערך ללקוח שלכם. לכן אם אתם צריכים בניית אתרים בראשון לציון, פנו אלינו עכשיו. קידום אתרים בראשון לציון – אנחנו גם הכתובת.

למה עסק שלך צריך היום אתר?

יש לפחות שלוש סיבות למה היום העסק שלכם חייב אתר לעסק מקצועי. בכתבה הזאת אנחנו נפרט שתבינו יותר טוב. אז ניגש ישר ולעניין!

סיבה ראשונה

סיבה ראשונה – נוכחות דיגיטלית. כאשר יש לכם עסק שיש לו אתר אתם כבר נראה כבעלי עסק רציניים. אתם נראים כמו אנשים שמשקיעים בפיתוח המותג שלכם ולא איזה חובבים מתחילים. אתר שנראה יפה, נוח ולעניין מוסיף עוד נקודות. אתר כזה מייצג אותכם בתור אנשים שדואגים ומכבדים את הלקוחות שלכם. ב2021 עסק שלא קיים ברשת נראה מיושן ולא רציני. נכון, בשביל נוכחות דיגיטלית אתם יכולים לעשות עמוד עסקי בפייסבוק או באינסטגרם. אבל זה שלב אחד לפני. כל ילד בן 10 יכול לפתוח עמוד פייסבוק אבל בשביל לבנות אתר (מדובר על אתר נורמלי, לא אתר ויקס חינמי) צריך יותר ידע, תכנון והשקעה כספית.

למה עמוד בפייסבוק זה לא מספיק?

לעצב עמוד בפייסבוק בהתאם לשפה עיצובית של המותג זה עניין אחר. בשביל זה גם דרוש הרבה ידע מקצועי וחברות פרסום מתעסקים בזה וזה גם דורש השקעה כספית. אבל כשמדובר על עמוד רגיל עם סתם תמונות לא מעוצבות זה לא יעבוד. זה משדר חובבנות. אגב אנחנו עושים הכל. מבניית לוגו ושפה עיצובית אחידה למותג עד בניית וניהול עמודי פייסבוק, אינסטגרם ואתר לעסק תדמית שיראהו מקצועיים (בהתאם לשפת המיתוג) וישדרו ללקוח שאתה בעל עסק רציני ושווה לעשות איתך עסקים.

סיבה שניה

סיבה שניה – נגישות. כאשר לקוח פוטנציאלי רוצה לקרוא על השירותים שלך, או לראות את התמונות של העבודות שלך, זה מה שאתר עושה לצורך העניין. מנגיש בפניו את התוכן. במקום לחפש בפייסבוק, אינסטגרם או יוטיוב, באתר תדמית מקצועי הכל מסודר בצורה נוחה. הכל מובן ויפה. גלריות, כתבות, תשובות לשאלות נפוצות, מידע על מבצעים קיימים, תגובות של לקוחות מרוצים, פרטי יצירת קשר וכו'.

סיבה שלישית

סיבה שלישית – יעילות. היום כאשר רוצים לקנות נעליים או דירה ישר הולכים לאינטרנט. למה לחפש בעיתון או לשאול את החברים אם יש לך פלאפון בכיס. אנשים של היום פשוט מקלידים את מה שהם צריכים בגוגל ושם מופיע אתר של העסק שלכם. נכון שגם בגוגל יש הרבה תחרות ובגלל זה אנחנו עובדים גם על קידום אתרים אורגני וממומן. ככה העסק שלכם יופיע במקום ראשון בגוגל. נכון שזה אקסטרה השקעה, אבל זה שווה כל שקל. זה היופי של קידום באינטרנט. אנשים שמחפשים נעליים ימצאו את חנות הנעליים, ומי שמחפש דירה בבאר שבע ימצא דירה ורק בבאר שבע כי ככה היה מוגדר מהתחלה. עדיין קיימים גם פרסום דרך הפליירים, עיתונים, תחנות רדיו וטלוויזיה, אבל זה פחות יעיל וות.ר יקר. זה לא מתאים לכל עסק. אנחנו דואגים לבנות ולעצב אתר לעסק מנצח ולקדם אותו חכם.

דילוג לתוכן