למה העסק שלך צריך היום אתר?

יש לפחות שלוש סיבות למה היום העסק שלכם חייב אתר לעסק מקצועי. בכתבה הזאת אנחנו נפרט שתבינו יותר טוב. אז ניגש ישר ולעניין!

סיבה ראשונה – נוכחות דיגיטלית. כשיש לך עסק שיש לו אתר אתה כבר נראה כבעל עסק רציני משקיע בפיתוח המותג שלך ולא איזה חובבן מתחיל. אתר שנראה יפה, נוח ולעניין מוסיף עוד נקודות ומייצג אותך כמישהו שדואג ומכבד את הלקוחות שלך. ב2021 עסק שלא קיים ברשת נראה מיושן ולא רציני. נכון בשביל נוכחות דיגיטלית אפשר לעשות עמוד עסקי בפייסבוק ואינסטגרם וזה גם חשוב, אבל זה שלב אחד לפני. כל ילד בן 10 יכול לפתוח עמוד פייסבוק אבל בשביל לבנות אתר (מדובר על אתר נורמלי, לא אתר ויקס חינמי) צריך יותר ידע, תכנון והשקעה כספית. לעצב עמוד בפייסבוק בהתאם לשפה עיצובית של המותג זה עניין אחר. בשביל זה גם דרוש הרבה ידע מקצועי וחברות פרסום מתעסקים בזה וזה גם דורש השקעה כספית. אבל כשמדובר על עמוד רגיל עם סתם תמונות לא מעוצבות זה לא יעבוד. זה משדר חובבנות. אגב אנחנו עושים הכל. מבניית לוגו ושפה עיצובית אחידה למותג עד בניית וניהול עמודי פייסבוק, אינסטגרם ואתר לעסק תדמית שיראהו מקצועיים (בהתאם לשפת המיתוג) וישדרו ללקוח שאתה בעל עסק רציני ושווה לעשות איתך עסקים.

סיבה שניה – נגישות. כאשר לקוח פוטנציאלי רוצה לקרוא על השירותים שלך, או לראות את התמונות של העבודות שלך, זה מה שאתר עושה לצורך העניין. מנגיש בפניו את התוכן. במקום לחפש בפייסבוק, אינסטגרם או יוטיוב, באתר תדמית מקצועי הכל מסודר בצורה נוחה. הכל מובן ויפה. גלריות, כתבות, תשובות לשאלות נפוצות, מידע על מבצעים קיימים, תגובות של לקוחות מרוצים, פרטי יצירת קשר וכו'.

סיבה שלישית – יעילות. היום כאשר רוצים לקנות נעליים או דירה ישר הולכים לאינטרנט. למה לחפש בעיתון או לשאול את החברים אם יש לך פלאפון בכיס. אנשים של היום פשוט מקלידים את מה שהם צריכים בגוגל ושם מופיע אתר של העסק שלכם. נכון שגם בגוגל יש הרבה תחרות ובגלל זה אנחנו עובדים גם על קידום אתרים אורגני וממומן. ככה העסק שלכם יופיע במקום ראשון בגוגל. נכון שזה אקסטרה השקעה, אבל זה שווה כל שקל. זה היופי של קידום באינטרנט. אנשים שמחפשים נעליים ימצאו את חנות הנעליים, ומי שמחפש דירה בבאר שבע ימצא דירה ורק בבאר שבע כי ככה היה מוגדר מהתחלה. עדיין קיימים גם פרסום דרך הפליירים, עיתונים, תחנות רדיו וטלוויזיה, אבל זה פחות יעיל וות.ר יקר. זה לא מתאים לכל עסק. אנחנו דואגים לבנות ולעצב אתר לעסק מנצח ולקדם אותו חכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.